OKV Mladá Boleslav 7.10.2017

rozhodčí: Jolanta Jablonska, PL


Knírač malý bílý

PSI třída otevřená


VD1

1.ARDETTE REBEL ALVE


CMKU/KM/9440/14/16 18.02.2014

O: Hugo Boss Boltres

M: You Are My Baby Ama - Pepsi

Chov: Velišová Alena

Maj: Horváthová Vendula


PSI třída vítězů


VD1

2. ABBADO REBEL ALVE

CMKU/KM/9438/14 18.02.2014

O: Hugo Boss Boltres

M: You Are My Baby Ama-Pepsi

Chov: Velišová Alena

Maj: Velišová Alena


PSI třída čestná


V1

3. ABONI REBEL ALVE

CMKU/KM/9439/14 18.02.2014

O: Hugo Boss Boltres

M: You Are My Baby Ama-Pepsi

Chov: Velišová Alena

Maj: Velišová Alena


Feny třída mezitřída


nenastoupila

4. I AM OLIVIA LARIGOSH

CMKU/KM/10692/16

22.04.2016

O: Billy The Kid Blaylock

M: Noreen Larigosh


Chov: Kuzmenko L.A.

Maj: Šichnárková Iva



Feny třída otevřená


VD1

5. EL-DIXI EMPORIO DOROTHEA ZE SOLNÉ CMKU/KM/9647/14 13.07.2014

O: Silmaril Brillantino from Dolina Rivendell M: Claudie Cardinale Dorothea ze Solné

Chov: Vojnarová Jarmila Maj: Volfová Alena


Knírač malý česrnostříbřitý


PSI třída mezitřída


V1, ČKŠ

6. BRILLIANT SHAPED Z DIXIE

JR73431 Ps 12.11.2015

O: Solar Stone Z Dixie

M: Flawless Face Z Dixie

Chov: Sindelarova Michala

Maj: Nadine Ilse


PSI třída otevřená


VD1

7.FOX MULDER Z DOLLNAXU

CMKU/KM/6669/09/11 18.10.2009

O: Dabbler-April v.d.N ́Oppasser

M: Borůvka z Dollnaxu

Chov: Strnadová Zdeňka

Maj: Strnadová Zdeňka


PSI třída vítězů


V1, ČKŠ, OKV, Nejhezčí malý knírač

8.ZORRO Z DIXIE

JR73325 30.04.2014

O: Ataboy Clakmar ́s

M: Attention Please Z Dixie

Chov: Michala Sindelarova

Maj: Nadine Ilse


FENY třída dorostu



VN1

9.BALAADITYA ALTAN-CORGO

CMKU/KM/10718/17 22.01.2017

Nejhezčí

O: Ch. Unconditional Joy Chinon ́s

M: Ch. Sixth Sense z Dixie

jedinec

Chov: Schneider Tomáš

Maj: Schneider Tomáš

dorostu


FENY třída mladých


V1, ČKŠ-J

10.ULTRA SEXY Z DOLLNAXU

10677/16 02.11.2016

O: Oskar Hero z Dollnaxu

M: Jeannie Silver Malý kavalír

Chov: Strnadová RNDr. Zdeňka

Maj: Palmeová Hana


FENY třída mezitřída


VD1

11.TRUE TRINITY Z DOLLNAXU

CMKU/KM/10261/15 21.12.2015

O: Fox Mulder z Dollnaxu

M: Jeannie Silver Malý kavalír

Chov: Strnadová Zdeňka

Maj: Strnadová Zdeňka


FENY třída otevřená


V1,ČKŠ, OKV

12.ZARRA POSLEDNÍ SKAUT

CMKU/KM/10378/16 27.03.2016

O: Right Reason z Dixie

M: Trisha Poslední Skaut

Chov: Křížová Marcela

Maj: Veselá Monika

Knírač malý černý


PSI třída mladých


V1,ČKŠ-J

13.ZIPPO ANDROIS

CMKU/KM/10662/16

23.10.2016

O: Castro Ruzz Benavente Moravia

M: Beautiful Androis


Chov: Zaoralová Andrea

Maj: Svobodová Olga



PSI třída mezitřída


VD1

14.DA VINCI BENAVENTE MORAVIA

CMKU/KM/10499/16 25.06.2016

O: His Eminence Androis

M: Butterfly Benavente Moravia

Chov: Rodinová Dagmar

Maj: Moláčková Alena


FENY třída štěňat


VN1

Nejhezčí štěně

15.IMPUT TO WIN-N LITTLE BLACK PRIDE ROI17/94720 11.04.2017

O: Horus Craft's Master M: Law and Order -N Invicta

Chov: Bertini Francesca Maj: Skotáková Hana


Knírač malý pepř a sůl


PSI třída mezitřída


V1, ČKŠ

16.VALDA Z ROZNETU

CMKU/KM/10294/16

26.01.2016

O: Uncas PS Rezlark

M: Sisi Star z Roznetu


Chov: Rozová Zuzana

Maj: Rozová Zuzana



PSI třída otevřená


VD1

17.JACKPOT DROFA

CMKU/KM/10141/15

12.08.2015

O: Kashmir Starlings

M: Gracy Gwendy Drofa


Chov: Drožová Jaroslava

Maj: Fodorová Martina



PSI třída vítězů


V1,ČKŠ, OKV

18.ZUNINO ASTRONAUT

CMKU/KM/10125/15 24.07.2015

O: Ismael Ernst Astronaut

M: Alexis Kim Astronaut

Chov: Suchá Miroslava

Maj: Suchá Miroslava, Sp-maj: Berndt Knut


FENY třída štěňat


VN1

19.KISS ME BABY DROFA

CMKU/KM/10851/17

13.04.2017

O: Yankee Zephyr Astronaut

M: Holly-Rose Drofa


Chov: Drožová Jaroslava

Maj: Drožová Jaroslava



FENY třída mezitřída


V1, ČKŠ, OKV

20.CARAMELLE JONES ASTRONAUT CMKU/KM/10328/16 28.02.2016

O: Zeus Pepper Astronaut M: Ermanda Jones Astronaut

Chov: Suchá Miroslava Maj: Janečková Ivana


FENY třída vítězů


VD1

21.ZOE ASTRONAUT

CMKU/KM/10126/2015

24.07.2015

O: Ismael Ernst Astronaut

M: Alexis Kim Astronaut


Chov: Suchá Miroslava

Maj: Kesselgruberová Eva



Knírač střední černý


PSI třída mladých


V1, ČKŠ-J

Nejhezčí mladý

22.BENJAMIN AMIGO ZE CHARLOTINA ÚDOLÍ CMKU/KS/8999/16 26.10.2016

O: Dark Danish Design Mohner`s M: Sixteen od Dalajského potoka

Chov: Filipová Jana Maj: Petrová Jaroslava


PSI třída otevřená


V1, ČKŠ, OKV

23.WANTED OD DALAJSKÉHO POTOKA CMKU/KS/8688 15.11.2014

O: Volvo v.d. Talmühle M: Christine od Dalajského potoka

Chov: Kaprálková Martina Maj: Kaprálková Martina


FENY třída štěňat


VN1

24.IBIZA VOM MANZENBACH

26.4 2017

O: Lexus od Dalajského potoka

M: Zora in Black von der Talmühle

Chov: Rhis Evelin

Maj: Filipová Jana


FENY třída mladých


V1,ČKŠ-J

25.BRAVE ZE CHARLOTINA ÚDOLÍ CMKU/KS/8999/16 26.10.2016

O: Dark Danish Design Mohner`s M: Sixteen od Dalajského potoka

Chov: Filipová Jana Maj: FIlipová Jana


FENY třída mezitřída


V1,ČKŠ

26. ZARAH OD DALAJSKÉHO POTOKA CMKU/KS/8925 31.05.2016

O: Balu Bohemia Cardinal M: Tina od Dalajského potoka

Chov: Kaprálková Martina Maj: Kaprálková Martina


FENY třída otevřená


V2,res.ČKŠ

27.BUGSY MAGIKO ASTERI CMKU/KS/8936/16 11.06.2016

O: Samurai Bohemia Cardinal M: Iscah Black Grand Calvera

Chov: Lederer Leoš, Maj: Pelcová Miroslava


FENY třída otevřená


VD3

28.CINDY MARGARITA SILESIANA

CMKU/KS/8590/14 01.06.2014

O: Yackety-Yak Grand Calvera

M: Kompakta od Kobylího potoka

Chov: Ryšánková Bronislava

Maj: Jiroutová Milena


FENY třída otevřená


V1, ČKŠ

29.WELL&EASY KLEO'S

UKU.0266950 10.11.2015

O: Volvo v.d. Talmühle

M: Barbariska Ebony Eddy's

Chov: Kischuk Olga

Maj: Kaprálková Martina


FENY třída vítězů


V1,ČKŠ, OKV

Nejhezčí střední knírač BIS

30.VASSARI OD DALAJSKÉHO POTOKA CMKU/KS/8642/14/17 08.07.2014

O: York-Simons von der Kleinen Au M: Odyssea od Dalajského potoka

Chov: Kaprálková Martina Maj: Krejčová Romana


FENY třída veteránů


V1,ČKŠ-V

Nejhezčí veterán

31.CHRISTINE OD DALAJSKÉHO POTOKA ČMKU/KS/7099 23.08.2006

O: Steven Seagal de Manso Pelegri M: Elisette Serjas od Dalajského potoka

Chov: Kaprálková Martina Maj: Kaprálková Martina


FENY třída čestná


V1

Nejlepší jedinec z třídy čestné

32.SIXTEEN OD DALAJSKÉHO POTOKA CMKU/KS/8354/12 29.12.2012

O: Ilko v.d. Talmühle M: Kersee od Dalajského potoka

Chov: Kaprálková Martina Maj: Filipová Jana


Knírač střední pepř a sůl


PSI třída mladých


nenastoupil

33.CEZAR SCHNAUZERS ZE SPOŘICKÝCH LUK ČMKU/KS/9009/16 22.10.2016

O: Royal Ring Alarm Beskyd M: Edrien Vernika z Vysočiny

Chov: Lisnerová Stanislava, Maj: Lisnerová Stanislava, Sp-maj: Mistoler Vladimír


PSI třída mezitřída


V1, ČKŠ

34.CHEVROLET ALARM BESKYD

CMKU/KS/8966 03.07.2016

O: Tamerlano-PS di Casa Giuffrida

M: Vivien Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka

Maj: Fajkusová Lenka


PSI třída otevřená


V1,bez titulu

35.HARDY FORTUNA MORAVIA

CMKU/KS/8798/15 08.07.2015

O: Frost Gloria Leones

M: Famous Fergie Fortuna Moravia

Chov: Vrchotová Petra

Maj: Pjentaková Hana


PSI třída vítězů


V1,ČKŠ, OKV

36.DARCY ALARM BESKYD

CMKU/KS/8730/15 01.04.2015

O: Rapid Reflex Alarm Beskyd

M: Ideal Image Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka

Maj: Luštická Rita, Sp-maj: Luštická Rita


PSI třída veteránů


nenastoupil

37.ICH. LOVEBOY SALTUS ZE ZAHRABSKE HR 10320SŠ 28.05.2008

O: Ablazer Firelight Mylife PS M: Unbelievable Usa ze Zahrabske

Chov: Skok Monika a Damir Maj: Svobodová Renáta


FENY třída mezitřída


V1,ČKŠ

38.NOTTE STELLA ALARM BESKYD INVIDIA DIOS CMKU/9048 1 4.05.2016

O: Pearl Ave Concorde M: Dea Dell'Amore Invidia Dios

Chov: Demenko Ekaterina Maj: Fajkusová Lenka


FENY třída otevřená


V1,ČKŠ,OKV

39.HADLEY FORTUNA MORAVIA

CMKU/KS/8801/15 08.07.2015

O: Frost Gloria Leones

M: Famous Fergie Fortuna Moravia

Chov: Vrchotová Petra

Maj: Vrchotová Petra


FENY třída otevřená


V2,res. ČKŠ

40.CHIQUITA ALARM BESKYD

CMKU/KS/8972

03.07.2016

O: Tamerlano-PS di Casa Giuffrida

M: Vivien Alarm Beskyd


Chov: Fajkusová Lenka

Maj: Fajkusová Lenka



FENY třída pracovní


V1,ČKŠ

41.CH. ELSA SALTUS ZE ZAHRABSKE CMKU/KS/8822/15 05.02.2015

O: Ch.Skippy Saltus ze Zahrabske M: Ch.Roxana Saltus ze Zahrabske

Chov: Skok Damir a Monika Maj: Růžková Ludmila


Knírač velký černý


PSI třída mladých


V1,ČKŠ-J

42.CAIRO CARSILDAN

CMKU/KV/7407/16

11.05.2016

O: Maigret Radinie

M: Aerin Carsildan


Chov: Damm Daniel

Maj: Damm Daniel



PSI třída mezitřída


V1,ČKŠ,OKV

43.IVANHOE HANNO VETO

CMKU/KV/7356/16

29.02.2016

O: Hannibal Barkas Radinie

M: Zenta Hanno Veto


Chov: Pospíchalová Hana

Maj: Olmrová Monika



FENY třída štěňat


nenastoupila

44.ARMIDA ZE ŠUMAVY

CMKU/KV/7560/17

20.04.2017

O: Kotaro Mousaro

M: Coffe Jesstyno


Chov: Tykalová Veronika

Maj: Mudrová Jitka



FENY třída mladých


V1, ČKŠ-J

45.CARIN CARSILDAN

CMKU/KV/7408/16

11.05.2016

O: Maigret Radinie

M: Aerin Carsildan


Chov: Damm Daniel

Maj: Damm Daniel



FENY třída mezitřída


V1, ČKŠ,OKV

Nejhezší velký knírač

46.NATASHA NATTY GOLDEST DANUBIUS CMKU/KV/7401/16 27.04.2016

O: Devil Denny Goldest Danubius M: Jennifer Jeane Goldest Danubius

Chov: Rohlenová Petra Maj: Melnyčuk Jana


FENY třída otevřená


V2,res. ČKŠ

47.AIRA RYTÍŘ ZE SEMIC

CMKU/KV/7186/15

15.03.2015

O: Sir Jack von Elberfeld

M: Zaira Zdestru


Chov: Rytíř Pavel

Maj: Midrlová Jana



FENY třída otevřená


V1,ČKŠ

48.MORGANA MIA GOLDEST DANUBIUS CMKU/KV/7212/15 17.04.2015

O: Ole v.Feuertanz M: Happy Hilary Goldest Danubius

Chov: Rohlenová Petra Maj: Čermáková Helena


Knírač velký pepř a sůl


PSI třída otevřená


V1,ČKŠ,OKV

49.BENN VE-FI

CMKU/KV/13

13.05.2013

O: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich M: Meggie Věčný Rival

Chov: Fialová Veronika

Maj: Brich Jaromír



Soutěže:


Dítě a pes: Kříž Robert

Nejlepší chovatelská skupina: od Dalajského potoka