Přihláška členství

word

Naši sponzoři
INFORMACE PORADCE CHOVU 2017 - POBOČKA PRAHA
NA CHOVU SE PODÍLELO 11 CHOVATELŮ - Zaoralová, Holcová,Chladová, Vrchotová, Efenbergerová, Solarová, Rozová, Schwarz, Vrkoslavová, Koutný, Kaprálková

KM/Č 8 VRHŮ, KM P/S 3 VRHY, KM/B 3, KM/ČSTŘ 2, K. STŘ/Č 2, K. STŘ P/S 3, VK Č 4

NA VÝSTAVÁCH MUSÍM PŘEDEVŠÍM UPOZORNIT NA SVĚTOVÉHO VÍTĚZE STŘEDNÍHO KNÍRAČE ČERNÉHO MAJITEL R. KREJČOVÁ A DÁLE JSOU ÚSPĚŠNÍ I OSTATNÍ MAJITELÉ KNÍRAČŮ STŘEDNÍCH Z NAŠÍ POBOČKY- MIXOVÁ, KAPRÁLKOVÁ ,VRCHOTOVÁ ,FILIPOVÁ. U VELKÝCH KNÍRAČŮ V LETOŠNÍM ROCE BYLA VELICE ÚSPĚŠNÁ PÍ. VRKOSLAVOVÁ A PAN BLAŽEK S PÍ. CHLADOVOU, KTEŘÍ PROPOJILI JAK CHOVNOST, TAK ÚSPĚŠNOST NA VÝSTAVÁCH SE ZKOUŠKAMI Z VÝKONU. KRÁSU A VÝKON, KTEROU JIŽ POŘÁDÁME OD ROKU 1995 VYHRÁL PAN BLAŽEK Z AROSEM ZDESTRU.

U MALÝCH KNÍRAČŮ JIŽ TRADIČNĚ BYLA ÚSPĚŠNÁ ING. ROZOVÁ, ZAORALOVÁ A PAN KOUTNÝ.

NESMIM ZAPOMENOUT NA VÝCVIKOVOU ČÁST, KDE NÁS NA VRCHOLOVÉ ÚROVNI PREZENTOVALA ING. ROZOVÁ ZA MK A ZA VK PAN KUNEŠ.NA ZKOUŠKÁCH A JEJICH ÚSPĚŠNÉ SLOŽENÍ SE Z CH. STANICE, Z ROZNETU PODÍLELA ING. ROZOVÁ ZA MK, PÍ. VRKOSLAVOVÁ ZA VELKÉ KNÍRAČE ČERNÉ A PEPŘ A SŮL A PAN BLAŽEK SE PSEM AROSEM ZDESTRU, PAN KAMENÍK S PÍ. CHLADOVOU. VE STŘEDNÍCH KNÍRAČÍCH ZKOUŠKY V ROCE 2017 SLOŽILA P. KREJČOVÁ A PAN STRUSKA .

NAŠE POBOČKA V ROCE 2017 POŘÁDALA DVĚ VÝSTAVY A DVĚ BONITACE. PRVNÍ V DUBNU CSV KCHK ČR TA ZAZNAMENALA VYSOKOU ÚČAST / nejvíce psů v rámci KCHK ČR za rok 2017 / druhá OV KCHK ČR byla průměrná z vysokou účastí na bonitaci.

ZA NEÚSPĚCH POBOČKY POVAŽUJI ZRUŠENÍ SOUTĚŽE KNÍRAČ ROKU A DVOJ AKCE OKV KCHK ČR, PRO NEZÁJEM OSTATNÍCH POBOČEK. JAKO PROGRES PO ODCHODU VÝSTAVNÍHO REFERENTA PÍ. HOLEČKOVÉ POVAŽUJI ZAVEDENÍ PŘIHLÁŠEK ON-line FORMOU. DÁLE BYCH CHTĚL PODĚKOVAT ZA VYNIKAJÍCÍ VEDENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK P. VRCHOTOVÉ.

JEŠTĚ BYCH CHTĚL VYZVAT NAŠE CHOVATELE K AKTIVNÍMU PŘÍSTUPU PŘI NÁBORU ČLENŮ DO NAŠÍ POBOČKY V RÁMCI PRODEJE ŠTĚŇAT ve spolupráci s jednatelkou pobočky p. KREJČOVOU.

STRUSKA JAN - Oblastní poradce chovu pobočka PRAHA
| Autor: admin | 20. 01. 2018 | 141 přečtení | Vytisknout článek |

© 2014 KCHK ČR Praha
Created by Bergmann design & DALAJ :: Tvorba webových stránek :: PhpRS