Přihláška členství

word

Naši sponzoři
Zápis z výborové schůze KCHK pobočka Praha město ze dne 22. 9. 2016
Přítomni : Eva Filipová, Martina Kaprálková, Zuzana Rozová, Romana Krejčová, Jan Struska.

Omluveni -  Jana Filipová, Petra Vrchotová

Jednací bod č. 1)    Výstava dne 22.10.2016
Prodloužena uzávěrka na výstavu do 26.9.2016 rozděleny úkoly jednotlivým členům výboru a upřesněn časový harmonogram členové zajišťující výstavu se sejdou na výstavišti v Mladé Boleslavi v 7:30 dne 22.10.2016 zajištění vjezdu,ozvučení, stravování .... na výstavišti ( zajistí Filipová)

Jednací bod č. 2)    Soutěž knírač roku
Byly upřesněny podmínky na zajištění soutěže ,,Knírač roku,,.. Bude doplněna tabulka, podle které se bude soutěž hodnotit ( max. 10 hodnotících položek) do 30.11. 2016 ( zajistí Kaprálková)

Jednací bod č. 3)     Členská schůze
Zajištění členské schůze a upřesnění datum ( začátek dubna 2017) Místo konání - návrh - zotavovna VS Na Květnici , Praha 4 ( zajistí Filipová) Součástí členské schůze bude i schůze výboru pobočky KCHK Praha - město

Jednací bod č. 4)     Ostatní informace
Ukončena přeregistrace na pobočný spolek , informace zaslána pí. Zemanové Pobočka Praha město dle místa sídla pobočkypřevedena na FÚ Kutná Hora Členské příspěvky pro rok 2017 zůstávávají nezměněny

Jednací bod č. 5)     Změna na pozici výcvikářů
Byla odsouhlasena změna ohledně výcviku v naší pobočce. Výcvik se bude dělit na velikostní rázy. Výcvikářem pobočky pro malé knírače zůstává Zuzana Rozová. Pro střední knírače Romana Krejčová a pro velké knírače Jan Struska.

Jednací bod č. 6)    Záložka výcvik na www stránkách
Záložka výcvik na www stránkách bude aktualizována a doplněna informacemi pro výcvik Uveřejňovány budou informace ohledně výcviku, akcí a úspěchů našich členůZápis ze schůze zapsala Romana Krejčová.
Ověřovatel zápisu : Filipová
| Autor: admin | 29. 09. 2016 | 452 přečtení | Vytisknout článek |

© 2014 KCHK ČR Praha
Created by Bergmann design & DALAJ :: Tvorba webových stránek :: PhpRS